Nasza misja

Misją Centrum Medycznego Sanmedica jest dbanie o Naturalne Piękno Życia. Wiąże się to z holistycznym podejściem do zdrowia, w ramach którego oferujemy:

  • Leczenie z zakresu dermatologia dzieci i dorosłych, które pomoże zadbać o skórę - naturalny płaszcz ochronny każdego z nas;

  • Zabiegi medycyny estetycznej, dzięki którym podkreślisz i zachowasz na dłużej swoje naturalne piękno;

  • Konsultacje medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej, podczas których dowiesz się jak zadbać o ciało i ducha, aby na dłużej cieszyć się naturalnym pięknem życia!

Zadbaj o siebie i swoich bliskich - umów wizytę u naszych doświadczonych lekarzy!

Nasz zespół

lek. Ewa Saniewska

Dermatologia ogólna
Dermatologia dziecięca
Medycyna estetyczna
Medycyna przeciwstarzeniowa

Poniedziałek - piątek
12:00 - 20:00

Jestem doświadczonym lekarzem, specjalistą dermatologiem z ponad 20-letnią praktyką zawodową. Przez prawie 10 lat pracowałam na Oddziale Dermatologii Dziecięcej Szpitala im. Św. Łazarza w Warszawie, gdzie zdobyłam specjalizację I i II stopnia w dziedzinie dermatologii i wenerologii. Oprócz pracy lekarskiej na Oddziale oraz w Specjalistycznej Przychodni Przyszpitalnej, byłam zaangażowana w przeprowadzanie licznych kursów i szkoleń dla dermatologów i pediatrów, organizowanych w ramach specjalistycznych praktyk dla lekarzy.

Z chwilą zawiązania się Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych w 1999 r. zaczęłam zajmować się medycyną estetyczną. W miarę rozwoju tej dziedziny medycyny oraz wprowadzaniu na polski rynek nowych zabiegów i produktów, ja również rozszerzałam swoją wiedzę i doświadczenie kończąc wiele specjalistycznych kursów. Przez cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w kongresach, zjazdach oraz szkoleniach w kraju i za granicą.

Ukończyłam również specjalizację w zakresie medycyny prewencyjnej i przeciwstarzeniowej. Jest to nowa dziedzina medycyny, która skupia się nie tylko na leczeniu, ale przede wszystkim na prewencji i na wczesnym zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym oraz utrzymywaniu optymalnego zdrowia. Dzięki właściwej terapii i zachowaniu odpowiedniego stylu życia można istotnie spowolnić proces starzenia się organizmu oraz poprawić zdrowie pacjentów.

Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, sekcji Dermatologii Dziecięcej oraz Dermatologii Estetycznej, jak również członkiem Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych oraz Międzynarodowego Towarzystwa Medycyny Prewencyjnej i Przeciwstarzeniowej.