Poprawa wyglądu skóry

Dermatologia estetyczna to stosunkowo nowy, ale bardzo szybko rozwijający się dział dermatologii, który zajmuje się poprawą wyglądu skóry oraz korektą defektów estetycznych (blizny, rozstępy, cellulit, miejscowa otyłość, zapadnięte policzki, przebarwienia i wiele innych), które powodują dyskomfort psychiczny i tym samym potrafią w dużym stopniu wpłynąć na nasze życie. Jest częściową alternatywą dla zabiegów chirurgii plastycznej, mniej inwazyjną, a efekty są bardziej naturalne. Jednocześnie, ponieważ dermatologia estetyczna wkracza w sposób bardziej agresywny niż zabiegi kosmetyczne w poprawę struktury naszej skóry, efekty są lepsze i trwalsze niż przy zabiegach kosmetycznych.

Profilaktyka

Dermatologia estetyczna zajmuje się również działaniami profilaktycznymi dotyczącymi ochrony i starzenia się skóry. Zmiany skórne pojawiają się bardzo często w sposób powolny i niezauważony, wskutek naturalnego procesu starzenia się skóry oraz działania szkodliwych czynników zewnętrznych – zanieczyszczenia powietrza, niekorzystnych warunków atmosferycznych, nadmiernego nasłonecznienia, złej diety i nieodpowiedniego stylu życia. Dermatolodzy estetyczni, po dokładnym zbadaniu całej skóry,  pomagają wskazać czynniki ryzyka i określić sposób jej pielęgnacji, jak również doradzą odpowiednie zabiegi, które poprawią wygląd naszej skóry, odmłodzą ją, pomogą pozbyć się blizn i zmian potrądzikowych.

Naturalne piękno skóry

Zabiegi medycyny estetycznej pomagają wzmocnić poczucie własnej wartości oraz poprawić samopoczucie. Zadbana skóra i atrakcyjny wygląd dla wielu osób jest wręcz koniecznością wynikającą ze stylu życia i aktywności zawodowej. Dlatego też regularne wizyty w gabinecie medycyny estetycznej są elementem dbania o siebie, swoją skórę i swoje zdrowie. Dzięki temu można w dyskretny sposób poprawić swój wygląd i na dłużej zachować naturalne piękno skóry.

Oferuję Państwu sprawdzone, skuteczne i bezpieczne zabiegi, których celem jest:

  • profilaktyka i niwelowanie już istniejących oznak starzenia,
  • korekcja defektów estetycznych wynikających z przebytych chorób lub niedoskonałości urody,
  • podkreślenie naturalnych walorów estetycznych.

Zapisy na konsultacje

Na konsultację można zapisać się przez internet

lub pod numerem telefonu

📞606 106 063