Zaufaj doświadczonemu lekarzowi

W trakcie wizyty doświadczony specjalista dermatolog zbada stan Twojej skóry i zarekomenduje indywidualny plan leczenia, który pozwoli na skuteczne pozbycie się problemu.

dr Saniewska.jpg
 
 

dr Ewa Saniewska

Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w leczeniu dzieci i dorosłych. Ciągle podnoszę kwalifikacje. w ostatnich latach odbyłam dziesiątki szkoleń. Możesz mi zaufać – przebadałam i wyleczyłam tysiące pacjentów. Dowodem są opinie zadowolonych pacjentów!

📞 606 106 063


Dołącz do grona zadowolonych pacjentów

Opinie pochodzą z serwisu ZnanyLekarz

Mam 100% zaufanie do pani doktor, cenię ją nie tylko za to że jest świetnym specjalistą, ale też za rzeczowość, szybkość działania i za skuteczność.
— Danuta
Trafiłam do pani doktor z polecenia koleżanki i również panią doktor polecam. Skuteczna i fachowa pomoc, pełen profesjonalizm. Pani doktor chętnie udzielała odpowiedzi na wszystkie moje pytania, tłumaczyła niezrozumiałe dla mnie kwestie. Zalecone przez panią doktor leczenie przyniosło oczekiwane efekty, a wszystkie wizyty przebiegały w przyjemnej atmosferze. Szczerze polecam!
— Ines
trądzik różowaty

Tobie też możemy pomóc!

📞 606 106 063


Rumień na twarzy?
To może być trądzik różowaty!

Etapy rozwoju trądzika różowatego:

1️⃣ Powracający rumień na twarzy pojawiający się w wyniku m.in. stresu, ekspozycji na słońce, spożywania ciężkostrawnych potraw i alkoholu, korzystania z sauny lub basenów z chlorowaną wodą.

2️⃣ Stały rumień w środkowej części twarzy, rozszerzone naczyńka krwionośne (pajączki)

3️⃣ Stały rumień, obrzęk twarzy, krostki w centralnej części twarzy oraz drobne guzki

4️⃣ Stały rumień, obrzęk twarzy, grudki, krosty, guzy, pogrubienie i nierówna powierzchnia skóry twarzy.

5️⃣ Pieczenie, kłucie i świąd oczu, zapalenie spojówek, zapalenie brzegów powiek oraz nadwrażliwość na światło

Nie czekaj aż choroba się rozwinie!

📞 606 106 063


Zastanawiasz się…

… kto jest szczególnie narażony na występowanie trądzika różwoatego?

Trądzik różowaty dotyczy około 10% populacji w wieku 30-55 lat, głównie osób o jasnej karnacji. Częściej stwierdza się chorobę wśród kobiet, ale cięższy przebieg obserwuje się u mężczyzn.

… czy laserowe leczenie trądziku różowatego jest skuteczne?

Tak, jest to wyjątkowo skuteczna metoda leczenia trądziku różowatego. W Centrum Medycznym Sanmedica wykorzystywany jest laser IPL, który skutecznie usuwa i redukuje rozszerzone naczynka. Metoda ta pozwala równocześnie zlikwidować wiele efektów fotostarzenia w obrębie skóry twarzy.

Efektem zabiegów jest jaśniejsza, gładsza i bardziej elastyczna skóra. Kurację przeprowadza się zwykle w serii 3–5 zabiegów co 2-4 tygodnie. Każdy kolejny zabieg wzmacnia efekt, ale już po pierwszym zabiegu widoczne są wyraźne rezultaty poprawy jakości skóry.

laser.jpg

📞606 106 063