Doświadczeni lekarze dermatolodzy

konca.jpg
 
 

dr Iwona Konca

Doświadczenie zawodowe zdobyłam w trakcie kilkunastoletniej pracy w Oddziale Dermatologii Dziecięcej Stołecznego Szpitala Dermatologicznego im. Św. Łazarza w Warszawie.

Przez wiele lat pełniłam funkcję kierownika przyszpitalnej Poradni Dermatologii Dziecięcej.

Leczę pacjentów z przewlekłymi schorzeniami dermatologicznymi takimi jak łojotokowe zapalenie skóry, zmiany alergiczne, choroby włosów i paznokci, trądzik młodzieńczy i dorosłych.

📞 606 106 063

 
saniewska.jpg
 
 

dr Ewa Saniewska

Posiadam ponad 20 lat doświadczenia w leczeniu dzieci i dorosłych. Ciągle podnoszę kwalifikacje. w ostatnich latach odbyłam dziesiątki szkoleń. Możesz mi zaufać – przebadałam i wyleczyłam tysiące pacjentów. Dowodem są opinie zadowolonych pacjentów!

📞 606 106 063


 

Wielu zadowolonych pacjentów

(opinie pochodzą z serwisu ZnanyLekarz)

Bardzo miła i konkretna Pani Doktor. Byliśmy na wizycie z 8 miesięcznym dzieckiem - p. Doktor wysluchała wszystkiego co mieliśmy do powiedzenia, obejrzała syna i bez problemu postawiła diagnozę. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, bez pośpiechu - świetne podejście do malucha. Polecam!
— zbonkowska
Bardzo szybki termin wizyty, Pani doktor bardzo sympatyczna i rzeczowa. Dobra diagnoza, leczenie i jasne wskazówki jak dać sobie radę z AZS.
— weronika
Panie doktor bardzo szybko ustaliła co potrzeba mojej córce. Szybko, sprawnie, miło i efektywnie. Polecam
— Tata

Możesz nam zaufać!

📞 606 106 063


Czy wiesz, że...?

... atopowe zapalanie skóry charakteryzuje się długotrwałym przebiegiem i tendencją do nawrotów nawet po długim okresie bezobjawowym.

... charakterystyczną cechą atopowego zapalenia skóry jest uporczywy i bardzo nasilony świąd skóry, nierzadko wywołujący rozdrażnienie i niepokój.

... dermatologia dziecięca jest najtrudniejszą oraz wymagającą dużej wiedzy i doświadczenia działem dermatologii.

Dowiedz się więcej >>>

📞 606 106 063